Λίστα Συμμετοχών 2024

Ενημέρωση

Ακολουθεί η τελική λίστα με τους αθλητές που έχουν ολοκληρώσει όλα τα απαραίτητα στάδια της εγγραφής τους. Η παρακάτω λίστα συμμετοχών θα ενημερωθεί όταν η φόρμα συμμετοχής και η πληρωμή συμμετοχής συμπληρωθούν και αποσταλούν όπως αναφέρεται στους όρους συμμετοχής (Κεφάλαιο 5 – 6):

Νο ID Όνομα Ημ.Γεν. Γένος Εθνικότητα BiB
1 2920 Goebel Dietmar 1965 Male Γερμανία 1
2 3516 Kornexl Thomas 1964 Male Γερμανία 2
3 3456 Mascher-Aspensjö Norman 1980 Male Γερμανία 3
4 1979 Kämpe Diana 1974 Female Δανία 4
5 2709 Hernádi László 1976 Male Ουγγαρία 5
6 3391 Rice Chris 1973 Male Η.Π.Α. 6
7 3263 Turull Serratosa Sergio 1989 Male Ισπανία 7
8 2707 Shenbrun Tom 1969 Male Ισραήλ 8
9 3624 Nedyalkov Mariyan 1980 Male Βουλγαρία 9
10 3880 Rondhuis Mascha 1981 Female Ολλανδία 10
11 2598 Ossberg Anu 1974 Female Φινλανδία 11
12 3791 Brooks Chloe 1994 Female Ηνωμένο Βασίλειο 12
13 1387 Allan Kim 1965 Female Νεα Ζηλανδια 13
14 2940 Hearn Bob 1965 Male Η.Π.Α. 14
15 4100 Toumpis Paschalis 1986 Male Ελλάδα 15
16 3631 Herbst Lubos 1979 Male Τσεχική Δημοκρατία 16
17 2706 Strejac Ciprian-Vasile 1981 Male Ρουμανία 17
18 4099 Siqueira de Carvalho Anmielle 1977 Female Βραζιλία 18
19 3352 Hilaj Mirela 1978 Female Ιταλία 19
20 3618 Dagorette Christophe 1980 Male Γαλλία 20
21 2124 Moriya Mitsuo 1978 Male Ιαπωνία 21
22 2354 Brosh Shalev 1977 Male Ισραήλ 22
23 2139 Gomes Melo Gecier 1973 Male Βραζιλία 23
24 2742 Lin Shou-Sheu 1968 Male Chinese Taipei 24
25 3371 Tol Henry 1988 Male Ολλανδία 25
26 2975 Solakov Blagoy 1983 Male Βουλγαρία 26
27 2470 Lange Harald 1980 Male Γερμανία 27
28 3293 Kasapis Dimitrios 1999 Male Ελλάδα 28
29 2766 Nucifora Carmelo 1966 Male Ιταλία 29
30 3617 García Giménez Tomas 1982 Male Ισπανία 30
31 3971 Androutsos Alexios 1967 Male Ελλάδα 31
32 4339 Tanaka Kengo 1968 Male Ιαπωνία 32
33 1904 Nakamura Tatsuo 1963 Male Ιαπωνία 33
34 2534 Pawłowski Tomasz 1979 Male Πολωνία 34
35 4041 Dimitrov Krasimir 1988 Male Βουλγαρία 35
36 2900 Hirayama Ichiro 1967 Male Ιαπωνία 36
37 3659 Bataller Agustí Cristina 1988 Female Ισπανία 37
38 3646 Wos Rafal 1976 Male Πολωνία 38
39 4028 Horvat Danijela 1977 Female Κροατία 39
40 3019 Verstraeten Arne 1977 Male Βέλγιο 40
41 3179 Faeldonia Joseph 1971 Male Φιλιππίνες 41
42 3294 Zouras Nikolaos 1979 Male Ελλάδα 42
43 2937 Ellis Miles James 1968 Male Ηνωμένο Βασίλειο 43
44 3663 Ross Stuart 1984 Male Ηνωμένο Βασίλειο 44
45 3636 Zysko Tomasz 1969 Male Πολωνία 45
46 3158 Rafael Simon Sergio 1993 Male Ισπανία 46
47 3647 Miranda Fernando 1979 Male Βραζιλία 47
48 3947 Janowski Mariusz 1976 Male Πολωνία 48
TOP